HAKKIMIZDA

Firmamız 2006 yılında IPC eğitimleri vermek amacıyla kurulmuş ilk ve tek firmadır. Kurulduğu günden bu güne dek ülkemizde savunma sanayi elektroniği firmaları başta olmak üzere, bu firmaların yan sanayileri, beyaz eşya sektörü ve yan sanayi, otomotiv elektroniği firmaları ve diğer elektronik firmalarına hem IPC CIS (Certified IPC Specialist – Sertifikalı IPC Uygulama Uzmanı) ve hem de elektronik üretim prosesleri konularında eğitim ve danışmanlıklar sağlamıştır.

2012 Kasım ayı itibariyle IPC Yetkili Eğitim Merkezi (IPC Authorised Training Center) olarak hizmet vermeye başlamış olan kuruluşumuz ülkemizde CIT (Certified IPC Trainer – Sertifikalı IPC Eğitmeni) eğitimlerini vermeye de başlamıştır. Aynı zamanda Baskı Devre Kartı tasarımcıları için IPC PCB Designer Certification CID/CID+ (Certified Interconnect Designer – Sertifikalı Arabağlantı Tasarımcısı) eğitimleri de firmamız tarafından verilmektedir.

Eğitimlerin yanısıra firmamız ülkemizin önde gelen kurum ve kuruluşlarına Danışmanlık hizmeti ile Kaynağında Ürün Denetimi hizmeti de vermektedir. Aynı zamanda nitelikli personel altyapısını firmaların kullanımına sunmaktadır.

2013 yılından bu yana 2 ayda bir yayınlanan ve elektronik sektörünün bilgi birikimini arttırmayı hedefleyen ELEKTRONİK TÜRKİYE dergisi firmamız tarafından yayınlanmaktadır.

Firmamız elektronik sektöründe kullanılan kimyasallarda dünya liderleri olan ACC SILICONES ve ROBNOR RESINS firmalarının da Türkiye distribütörüdür.